Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Grzejniki aluminiowe

( ilość produktów: 4 )

Grzejniki aluminiowe — informacja

Montaż grzejników aluminiowych jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem. Ta grupa grzejników jest też coraz częściej polecana przez producentów oraz przez instalatorów centralnego ogrzewania.

Kaloryfery aluminiowe cieszą się rosnącą popularnością wśród coraz większej rzeszy osób. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju grzejników jest ich niewielka waga, a co za tym idzie poręczność podczas montowania. Mnogość modeli kaloryferów aluminiowych dostępnych na rynku oraz ich modułowa/żeberkowa budowa sprawia, że bez trudu można dopasować zarówno wygląd, jak i moc grzewczą grzejnika do danej przestrzeni.

Dzięki swojej budowie produkt ten charakteryzuje się niebywałą funkcjonalnością oraz posiada doskonałe parametry techniczne. Najczęściej oferowanymi są kaloryfery aluminiowe żeberkowe. Spowodowane jest to łatwością powiększenia mocy grzejnika w razie potrzeby. Niebywałą zaletą, prócz modułowej konstrukcji grzejnika, jest jego budowa wewnętrzna. Grzejnik oprócz dwóch poziomych kanałów wody posiada także pionowe kanały wodne, co gwarantuje wysoką przewodnością cieplną.Grzejniki żeberkowe zbudowane są w sposób pozwalający na skierowanie nagrzanego powietrza w stronę otwartego pomieszczenia. Rozwiązania takie powodują, że grzejniki szybciej i efektywniej ogrzewają pomieszczenie. Wynikiem tego jest redukcja wysokości kosztów ogrzewania w stosunku do zastosowania zwykłych grzejników żeliwnych.

Cena grzejników aluminiowych

Cena jest uzależniona od jakości produktu, sposobie oraz od technologi wykonania. Główną cechą, która wpływa również na cenę grzejnika to jego typ. Gdyż produkty standardowe są o wiele tańsze niż np. grzejniki dekoracyjne.

W naszym sklepie cena żeberkowych grzejników aluminiowych zaczyna się już od 29 zł brutto za żebro, w przypadku modelu grzejnika aluminiowego Diamond Wulkan 500.

Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wygodę, estetykę oraz funkcjonalność. Cechy te w połączeniu z niską ceną sprawiają, że wyżej wymienione produkty zyskują coraz większą rzeszę zwolenników.

pixel