Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Baterie wannowo-prysznicowe

( ilość produktów: 215 )

Baterie wannowo-prysznicowe

Produkty z tej kategorii są doskonałą alternatywą dla osób, które w jednej przestrzeni chcą mieć możliwość długiej kąpieli w bąbelkach i szybkiego prysznica. Jeśli w łazience brakuje miejsca na jednoczesny montaż wanny i prysznica, tego rodzaju produkty zapewne będą strzałem w dziesiątkę.Baterie wannowo-prysznicowesą niezwykle funkcjonalne. Jeżeli zdecydujemy się na ich montaż w swojej łazience, z łatwością zrelaksujemy się w wannie z ulubioną książką czy kieliszkiem czerwonego wina, jak również weźmiemy szybki prysznic przed wyjściem do pracy. Wąż prysznicowy może, ale nie musi, być używany regularnie. Może on stanowić wygodny dodatek, który podnosi walory funkcjonalne całego pomieszczenia, który chętnie poczeka na moment, w którym będzie używany, a jednocześnie nie zaburzy efektywnego i nowoczesnego wyglądu łazienki.

Idealna bateria wannowo-prysznicowa

Baterie wannowo-natryskowe w swoim wyposażeniu mogą posiadać klasyczną głowicę lub termostat. Baterie z termostatem, choć z reguły droższe, posiadają wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają na precyzyjne ustawienie temperatury. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy z natrysku korzystają dzieci — specjalnie zamontowane blokady zapobiegają przed przypadkową zmianą temperatury.

Montaż baterii wannowo-natryskowych

Istnieją dwie możliwości montażu tego typu baterii:

  • instalacja do ściany łazienki,
  • instalacja otworowa.

Zdecydowaną zaletą drugiej metody jest estetyka. Wszystkie elementy montażu znajdują się pod krawędzią wanny. Wąż w tym sposobie montażu przeważnie poprowadzony jest specjalną przelotką, dzięki czemu widoczne są jedynie wylewki baterii.

Ostatecznie jednak sposób montażu baterii wannowo-natryskowych należy dostosować nie tylko do designu łazienki, ale przede wszystkim do posiadanej instalacji.

Nowoczesne baterie tego typu dostępne w naszym sklepie z pewnością spełnią Państwa oczekiwania i idealnie wpiszą się w różnorodne aranżacje łazienek, stając się ich spójnym i wartościowym elementem.

pixel