Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Baterie bidetowe

( ilość produktów: 99 )

Baterie bidetowe

Nie da się ukryć, że baterie są nieodłącznym elementem łazienki. Dzięki nim możliwe jest swobodne i wygodne korzystanie z armatury, branie prysznica czy mycie rąk przed posiłkiem. Baterie bidetowe pojawiają się na rynku coraz częściej, gdyż coraz częściej w łazienkach odchodzi się od standardowych i tradycyjnych rozwiązań, na rzecz bardziej nowoczesnych. Klienci cenią innowacyjność, która przejawia się w nietypowych wannach, kafelkach, podwieszanych szafkach, różnorodnych kolorach i rozmiarach. Coraz częściej w polskich domach pojawiają się bidety. Ten rodzaj ceramiki sanitarnej pozwala w większym stopniu zadbać o higienę osobistą. Wyposażając łazienkę w taki rodzaj armatury należy zastanowić się nad właściwym doborem baterii.

Bateria bidetowa — przegląd najważniejszych cech

Dużą zaletą baterii bidetowych jest ich prostota, uniwersalność i elegancja. Wybierając model baterii bidetowych, należy zwrócić uwagę na ich wykonanie. Najbardziej popularnymi produktami są baterie jednouchwytowe, które można odkręcić jedną ręką. Urządzenia te z reguły są wyposażone w regulatory temperatury wody oraz siły strumienia, dzięki czemu zwiększa się komfort użytkowania. Dodatkowo baterie bidetowe posiadają specjalne regulatory kulkowe, co umożliwia precyzyjne ustawienie kierunku strumienia wody. Dostępne są również baterie posiadające korek spustowy zamykany/otwierany za pomocą wbudowanego drążka.

Baterie bidetowe rozróżnia się ze względu na rodzaj montażu. Mogą być to baterie bidetowe przyścienne, stojące czy podtynkowe. W zestawie z nimi najczęściej znajdują się korki. W ofercie naszego sklepu dostępne są modele jednouchwytowe, dwuuchwytowe oraz bezdotykowe. Dzięki czemu każdy Klient z pewnością znajdzie taki model, który najlepiej spełni jego indywidualne potrzeby. W sklepie internetowym ilazienka.pl dostępne są produkty czołowych producentów, które wyróżniają się najwyższą jakością. Produkty te wykonane są z materiałów bardzo trwałych i łatwych w czyszczeniu, a mnogość dostępnych modeli sprawi, że każdy znajdzie idealną baterię dla siebie!

pixel