Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ubikacje -Toalety

( ilość produktów: 140 )

Toaleta i ubikacja wyposażona w nowoczesne technologie

Nowoczesne modele ubikacji wyposażone są w technologie podnoszące komfort użytkowania. Są ekonomiczne- zmniejszają zużycie wody.

Zapewniają odpowiednią higienę w ubikacji. Jednym z takich rozwiązań jest specjalny natrysk, którego strumień wyjątkowo dobrze i dokładnie myje toaletę.

Odpowiednio geometria toalet ułatwia czyszczenie problematycznych miejsc, jednocześnie daje gwarancję cichego spłukiwania.

Antybakteryjne powłoki ochronne, którymi pokrywane są ubikacje, mają za zadanie chronić przed powstawaniem osadów oraz zanieczyszczeń. Niektóre modele wyposażone są również w funkcję suszenia. Stosuje się w nich proekologiczne rozwiązania, które prowadzą do oszczędności wody i energii.

Ubikacja z systemem odświeżającym to rozwiązanie, które warto wprowadzić do swojej łazienki. Powyższe toalety rozprowadzają zapach świeżości po całym pomieszczeniu.

Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze!

W ofercie sklepu internetowego Donbud-Bis dostępnych jest wiele różnorodnych rodzai toalet. Najpopularniejsze obecnie to: wiszące miski WC, modele stojące oraz kompakty WC.

Każdy Klient znajdzie takie rozwiązanie, które mieści się w jego budżecie oraz spełnia jego wymagania. Do każdego z modeli można dobrać funkcjonalne deski sedesowe, spłuczki, bidety wiszące, stojące czy pisuary.

pixel